Vinařství a Penzion Špacír

Pan Procházka vytváří nové vinařství a jak jinak ho nazvat než Špacír
logo
logo manuál
návrh etiket na víno
Rodině Procházků se ve Velkých Pavlovicích neřekne jinak než Špacíři. Proto se pan Procházka rozhodl své vinařství a penzion pojmenovat právě takhle. V tomto duchu jsme připravili nové logo, jak pro nově připravované vinařství, tak pro penzion. Který se ponese v podobném duchu, jako samotné vinařství. Současně s logy jsme připravili i návrhy nových etiket na víno a na loga, skoro jako vždy budou navazovat i nové webové stránky, které budeme připravovat v první polovině roku 2020.
Na projektu pracovali:
Karel Salay
Jiří Lernbecher

TownOut

Čas vyrazit z města v pronajatém karavanu
logo
logo manuál
webové stránky
online marketing
Vytvořili jsme novou identitu TownOut! S naším partnerem Stanovský consulting & marketing jsme připravili pro klienta nový brand zaměřený na půjčovnu karavanů a v budoucnu další služby. Po dokončení loga a logomanuálu jsme se vrhli na webové stránky, které nadále podporujeme silným online marketingem pod vedením Martina Stanovského a jeho týmu.
Na projektu pracovali:
Karel Salay
Martin Stanovský
Jiří Lernbecher
Karel Misař

AutodetailCare

Profesionalita, preciznost a láska k vozům, to je Autodetail Care
logo
logo manuál
webové stránky
Začali jsme přípravou loga, které se bude používat jak v online, tak na offline materiálech, jako jsou tisk a výroba reklamy. Ruku v ruce jsme pro klienta připravili i nový web, se kterým jsme si vyhráli a s klientem jsme velice podrobně dávali dohromady jeho kompletní sortiment služeb. Cíl byl profesionálně prezentovat jeho profesionální práci a zároveň přehledně informovat zákazníky o cenách za jednotlivé práce.
Na projektu pracovali:
Karel Salay
Jiří Lernbecher
Karel Misař

APROMA a.s.

Ploty, gabiony, sítě, hutní materiál, s ocelí si prostě rozumí
webové stránky
aplikace konfigurátor plotů
Tenhle projekt nás opravdu bavil! Plno analýz a přesných rozborů produktu klienta předcházel vývoji aplikace pro konfiguraci plotů a následně samozřejmě i webovým stránkám. Jako u většiny velkých projektů jsme tyto činnost prováděli v rámci projektu realizovaného naší partnerskou společností Stanovský consulting &marketing s.r.o. Po dokončení projektu vývoje webu a aplikace tým Martina Stanovského nasadil na aplikaci a webové stránky online marketing formou PPC kampaní a Facebook propagace klienta.
Na projektu pracovali:
Martin Stanovský
Karel Salay
Karel Misař
Adam Kysel

MVG s.r.o.

Poctivé stravování pro normální lidi i velké společnosti
Redesign a vytvoření nových log
logo manuál
webové stránky
Vyhlášené Bistro od Michala v Břeclavi mělo staré logo, které společnost MVG s.r.o. dávno přerostla. Navrhli jsme sadu log ke každé činnosti tohoto klienta a vytvořili logo manuál, abychom přesně definovali, jak s logy pracovat. Kompletně jsme analyzovali činnost a odvětví, ve kterých se klient pohybuje a na základě této analýzy jsme vypracovali nové webové stránky.
Na projektu pracovali:
Karel Salay
Karel Misař

BřecLIVE

Sci-fi komedie o tom, co by se stalo, kdyby z kalendáře vypadl jeden den
logo
logomanuál
prezentace filmu
Jsme hrdými partnery projektu BřecLIVE! Kreativní studio kreyo❤️ se podílí na vytvoření tohoto jedinečného filmového počinu vytvořením loga a dalších grafických materiálů, které jsou použity buď přímo ve filmu nebo k jeho podpoře a prezentaci. Baví nás dělat věci, které mají smysl. Koukněte na trailer k filmu a určitě běžte i do kina, bude to stát za to!
Na projektu pracovali:
Karel Salay
©2019 kreyo s.r.o.

Sledujte nás:

crossmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram